Czym jest pompka ciśnieniowa WS-7?

 Czym jest pompka ciśnieniowa WS-7?

Zacznijmy od najważniejszej cechy tego produktu, którą jest oprysk 360 stopni. Dzięki tej konstrukcji można pracować zbiornikiem ,,do góry nogami’’ ,co znacznie ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach na przykład przy częściach samochodowych lub maszynach . Pojemność rozpylacza to 1,5l.

 

Gdzie można zastosować rozpylacz WS-7 i do jakich produktów?

Pompka ciśnieniowa ma szeroki wachlarz zastosowania w różnych dziedzinach od domowego użytku po przemysł samochodowy i maszynowy. Została wyprodukowana z materiałów NAJWŻSZEJ JAKOŚCI, dzięki czemu jest odporna na działanie różnych czynników na przykład odczynów używanej substancji. Jest to jedna z zalet, która wyróżnia Nasz produkt od innych dostępnych na rynku. Produkt ten wykorzystywany jest w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich oraz innych pomieszczeniach, które wymagają procesu dezynfekcji. Można go również użyć przy preparatach ,które wymagają rozcieńczenia takich jak płyny do dezynfekcji, zapachy do pomieszczeń lub nawozy. Szczególnie świetnie sprawdzi się również w ogrodnictwie. Wykorzystamy go do nawożenia, oprysków przed insektami lub zraszania roślin. W każdym ogrodzie można znaleźć uciążliwe chwasty,które ciężko zlikwidować w inny sposób niż stosowanie preparatów chwastobójczych, a dzięki regulacji dyszy jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać oprysk . Rozpyla preparaty, które są wykorzystywane do usuwania pleśni z tarasów ,mebli oraz paneli. W budownictwie stosowany do substancji ułatwiających zdejmowanie tapet, dzięki regulacji strumienia w dyszy nie ma konieczności wchodzenia na drabinę. W przemyśle samochodowym oraz warsztatach stosowany przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc np. silnik ,felgi.

Polecany do myjni samochodowych jako rozpylacz do środków czyszczących na przykład tapicerkę lub kokpity. Jako produkt uniwersalny swoje zastosowanie znajdzie również w domu. Każde pomieszczenie wymaga użycia odpowiednich środków czystości. Ws-7 sprawdzi się do preparatów łazienkowych takich jak odkamieniacze lub do czyszczenia pod ciśnieniem trudno dostępnych szczelin w toalecie. Preparaty przeznaczone do mycia piekarników często nie są wstanie doczyścić zakamarków, dlatego użycie rozpylacza pod ciśnieniem dokładnie usuwa wszelkie zabrudzenia.

Podsumowując do rozpylacza WS-7 można stosować chemię agresywną, ponieważ jest to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo posiada niezwykle wytrzymały i elastyczny wężyk VITON.

 

Dlaczego pompka ciśnieniowa marki WEKEM jest najlepszym wyborem z dostępnych produktów na rynku?

 

Jedną z konkurencyjnych zalet jest forma 360 stopni, dzięki tej konstrukcji możemy wykonywać rozpylanie ,,do góry nogami'' , co znacznie usprawnia pracę. Opryskiwacz ciśnieniowy zapewnia wysoki stopień rozpylenia, a duża jednorodność kropel gwarantuje wysoką wydajność pracy przy jednoczesnej oszczędności rozpylanej cieczy. Dysza ma płynną regulacje strumienia (od bardzo szerokiego do jednolitego). Co najważniejsze mamy dostępny WYMIENNY ZESTAW USZCZELNIAJĄCY.

 

W jaki sposób używać pompki WS-7 ?

Aby rozpocząć rozpylanie należy nacisnąć dźwignię rozpylacza. Naciskając pompkę tłokową ,która znajduje się w zbiorniku wytwarza się ciśnienie pozwalające na równomierne wydobywanie się substancji znajdującej się wewnątrz. Można regulować strumień na dyszy, dzięki czemu uzyskuje się oprysk jednolity punktowy lub szeroki. Dzięki temu dobieramy strumień odpowiedni do opryskiwanej powierzchni. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl