Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dysze mieszające

Mieszalniki do kleju, inaczej nazywane także dyszami mieszającymi, to produkty, które przydadzą się w wielu branżach. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo mnóstwo znakomitych rozwiązań, które przeznaczone są do mieszania klejów dwuskładnikowych. Dzięki zastosowaniu tych produktów, można łatwo, szybko i wygodnie uzyskać jednolity klej. 

Wyjątkowe produkty od marki WEKEM: zachęcamy do sprawdzenia asortymentu

Kleje dwuskładnikowe są bardzo praktycznymi i mocnymi środkami, które przydadzą się przy pracach remontowych. Aby odpowiednio połączyć ze sobą składniki kleju, niezwykle pomocne okazują się dysze mieszające. Są to specjalne podajniki do kleju, które w trakcie aplikacji mieszają dwie części preparatu ze sobą. Marka WEKEM oferuje Państwu kilka modeli dysz mieszających o wyjątkowych właściwościach, które pomogą dokładnie wymieszać każdy klej dwuskładnikowy, używany powszechnie w przemyśle czy budownictwie. Niezależnie od potrzeb, postaramy się, aby byli Państwo zadowoleni z działania naszych produktów. Każdą z naszych dysz mieszających wykonujemy z największą precyzją, wedle technologii, które pozwalają w kompleksowy sposób zmieszać poszczególne składniki kleju. Dzięki akcesoriom z naszego sklepu wszelkie prace remontowe wykonają Państwo z największą precyzją.

Dysze mieszające, czyli niezbędna pomoc dla firm i majsterkowiczów

Klej dwuskładnikowy najczęściej składa się z dwóch osobno zapakowanych preparatów. Pierwszy to podstawa kleju, najczęściej żywica albo akryl. Drugi jest utwardzaczem całości. Połączenie tych dwóch składników w dyszy mieszającej tuż przed użyciem sprawia, że tak przygotowany klej wiąże wyjątkowo mocno i szybko. Oczywiście warto również przy tym uważać i nakładać specyfik z precyzją, ponieważ przez szybkie zasychanie, błędnie przyklejony element, nie będzie potem możliwy do usunięcia. Szybkie wiązanie kleju jest więc zarówno wielką zaletą tego typu produktów, jak i po części ich wadą. Ważne jest dobranie odpowiedniej ilości specyfiku do danego zadania. Inny istotny aspekt to to, aby nałożenie kleju dwuskładnikowego nastąpiło jak najszybciej po jego zamieszaniu. Do tego właśnie służy dysza mieszająca, która łączy oba preparaty tuż przed aplikacją w odpowiednie miejsce.

Która dysza mieszająca to właściwy wybór? Najlepsze modele w sklepie tech-progres.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo dysze mieszające dostosowane do różnych typów klejów. W opisie każdego produktu znajduje się informacja, który klej dwuskładnikowy z oferty serwisu sklep.wekem.pl jest kompatybilny z daną dyszą mieszającą. Zdecydowanie najbardziej uniwersalne są modele WS 16B oraz WS17B. Obie dysze są w stanie wymieszać kleje marki WEKEM o oznaczeniach WK 55 oraz WK 5. Kartusze dysz działają w systemie B, a proporcje mieszania składników preparatu mogą w zależności od upodobań wynosić 1:1 albo 1:2. Niezależnie od bazy danego kleju, te uniwersalne dysze mieszające sprawdzą się znakomicie. Dzięki unikatowemu systemowi mieszania, do połączenia się składników kleju dochodzi tuż przed kontaktem z powietrzem. Użytkownik jest w stanie uzyskać najwyższy poziom zmieszania i przez to wyjątkowo mocne oraz szybkie wiązanie. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą i parametrami tych wyjątkowych dysz mieszających.

Specjalistyczne produkty takie jak dysze mieszające dostępne od ręki

Dysza mieszająca WS 19-1 to produkt wyjątkowy poprzez dostosowanie go do technologii Quadro. Sprawia ona, że dzięki specjalnym cewkom klej miesza się dokładnie, ale też równomiernie. Ten optymalny sposób łączenia składników zawdzięcza strukturze plastra miodu, w której klej mieszany jest aż cztery razy najkrótszą drogą. Model ten idealnie nada się do tworzonych przez WEKEM klejów dwuskładnikowych WK 57 oraz WK 127. W podobną technologię wyposażona jest dysza mieszająca WS 17. Ten produkt jednak zalecany jest do bardziej precyzyjnego kleju WS 364 o pojemności 50 ml. To idealny kandydat do dokładnego przyklejania małych elementów, wymagających precyzji.


Oprócz dysz mieszających i kompatybilnych z nimi klejów dwuskładnikowych, w ofercie serwisu sklep.wekem.pl znajdują się smary, oleje, silikony, taśmy teflonowe oraz wiele innych preparatów chemii przemysłowo-budowlanej. Nasza oferta jest wyjątkowo cenna dla właścicieli warsztatów samochodowych, zakładów przemysłowych czy fabryk produkujących armaturę pneumatyczną. Dla siebie znajdą coś również hobbystyczni majsterkowicze pragnący rozbudować przydomowy warsztat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl