Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Szybko utwardzalne i jednoskładnikowe kleje cyjanoakrylowe

Podstawą działania V20 dostępnego w ofercie marki WEKEM, to cyjanoakrylany i jak sama nazwa wskazuje, utwardzają się w ciągu kilku sekund. Kleje cyjanoakrylowe są produktami jednoskładnikowymi, które reagują z wilgocią w celu utwardzenia. Reakcje są tak szybkie, że wiązanie wymaga tylko bardzo krótkiego nacisku i osiąga siłę dłoni w ciągu kilku sekund.

Kleje cyjanoakrylowe stosuje się, gdy wymagana jest duża wytrzymałość na małej powierzchni łączenia, do ciasnych pasowań i gdy pożądane jest szybkie sieciowanie. Dostępnych jest kilka preparatów zapewniających przyczepność do różnych materiałów, takich jak metale, skóra, papier, elastomery, tworzywa konstrukcyjne i niektóre tworzywa LSE – to wszystko w ofercie marki WEKEM.

Kleje anaerobowe – praktycznie wyposażenie warsztatu

Kleje anaerobowe całkowicie wypełniają szczelinę między częściami. Są one najczęściej stosowane w celu wzmocnienia działania uszczelniającego lub siły trzymania mechanicznie połączonego złącza. Kleje anaerobowe od marki WEKEM obejmują środki do zabezpieczania gwintów, uszczelniacze gwintów i powierzchni oraz kleje łączące.

Kleje anaerobowe działają w ten sposób, że pozostają płynne, dopóki nie wejdą w kontakt z aktywnymi jonami metali przy braku powietrza. Są one używane do wielu różnych zastosowań. W większości przypadków osiągają wysoką wytrzymałość na ścinanie i odporność na temperaturę. Kleje anaerobowe są utwardzane ręcznie w ciągu kilku minut w temperaturze pokojowej i w pełni utwardzone po 24 godzinach. Możliwe jest również przyspieszenie utwardzania poprzez krótkotrwałe zastosowanie ciepła (np. 30 minut w 120°C).

Kleje uszczelniacze i dwuskładnikowe od marki Wekem

W katalogu produktów marki WEKEM znajdują się także kleje uszczelniacze i dwuskładnikowe to preparaty, które będą z powodzeniem służyć do zabezpieczania różnego rodzaju szczelin przed przeciekami. W przypadku preparatów dwuskładnikowych, osoby korzystające z tych produktów mogą wykorzystać specjalne kompozyty stworzone na bazie żywicy epoksydowej, poliuretanu lub metakrylu. Dzięki nim wykonanie silnych wiązań jest możliwe, szczególnie jeśli chodzi o elementy z tworzyw sztucznych i metalu. Doskonale nadają się do napraw nadwozi samochodowych, zderzaków.

Gdzie mogą być stosowane kleje od marki WEKEM?

Marka WEKEM jest producentem, którego produkty mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju warsztatach i serwisach. Artykuły znakomicie nadają się do łączenia i scalania różnych przedmiotów i komponentów mechanicznych. To szczególnie ważne w przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa zajmującego się naprawami, montażem lub tworzeniem artykułów od podstaw. Wybierając kleje od marki WEKEM można liczyć na wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Dodatkowo firma dostarcza klientom różne dodatki, np. do gruntowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl