Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kleje do gwintów

Kleje do gwintów WEKEM są specyfikiem utwardzającym się na aktywnych powierzchniach metalowych, takich jak śruby, łożyska, tuleje, czy gwinty. Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie stosuje się ich zazwyczaj do materiałów takich, jak szkło, plastik lub guma. Jednak w przypadku elementów metalowych znakomicie sprawdzają się jako środek konserwujący, zmniejszający wycieki, a także stabilnie łączący wybrane części – takie jak śruby, łożyska, tuleje, czy gwinty. Kleje do gwintów można nabyć, wybierając ofertę WEKEM.

W katalogu produktów WEKEM można znaleźć kleje anaerobowe, które będą bardzo dobrą alternatywą dla mechanicznych elementów zabezpieczających. Stosując je, można uniknąć tak niepożądanych sytuacji, jak niekontrolowane odkręcanie się, czy poluzowanie elementów. Za sprawą specjalnie opracowanej techniki produkcyjnej, dają połączeniom trwałość i szczelność, a także w krótkim czasie schną i równomiernie pokrywają gwinty lub inne elementy na całej powierzchni – dokładnie wypełniając szczeliny. Utwardzają się w miejscu naniesienia po odcięciu dopływu tlenu.

 

Kleje do gwintów anaerobowe – duży wybór produktów w katalogu WEKEM

W katalogu marki WEKEM można znaleźć rozmaite odmiany klejów do gwintów anaerobowych. Jednym z nich, jest WK-22-70 WEKEM. To klej do zabezpieczania gwintów, który można wykorzystać do skutecznego łączenia metalowych elementów, takich jak na przykład śruby, łożyska, czy tuleje. Sprawdzi się w każdym warsztacie mechanicznym, a także fabrykach przemysłowych lub punktach usługowo-handlowych. Jego funkcje będą mogły być także wykorzystane w domu, na przykład podczas prostych prac konserwacyjnych.

Kleje do gwintów WEKEM WK-22-70 to dobry wybór

WK-22-70 WEKEM tworzy elastyczną spoinę. Dzięki temu dobrze zabezpiecza elementy, na które zostanie naniesiony. Jego aplikacja sprawia, że nie pojawią się tak niepożądane zjawiska, jak samoczynne poluzowanie się łączenia. Co więcej, używając WK-22-70 WEKEM można zrezygnować z kupowania stabilizatorów mechanicznych, takich jak na przykład podkładki sprężyste lub nakrętki kontrujące, które podobnie jak elementy jakie zabezpieczają, również są podatne na zginanie.

Warto również zauważyć, że kleje do gwintów anaerobowe WK-22-70 Wekem są odporne na gaz, powietrze, wodę, oleje, zasady, a także na działanie innych chemikaliów i uderzenie i drgania. Całość uzupełnia fakt, że kleje do gwintów WK-22-70 zachowują swoje właściwości nawet w otoczeniu wymagających temperatur.

Wybrane kleje do gwintów – WK 22-22

Do innych klejów do gwintów z oferty marki WEKEM należy WK 22-22. To jednoskładnikowy anaerobowy środek do stabilizowania gwintów i śrub o średniej wielkości. Jego działanie sprawia, że łączenia są zabezpieczone przed samoczynnym luzowaniem się, odkręcaniem, przeciekami i korozją.

WK 22-22 to kleje do gwintów, które świetnie się sprawdzą wszędzie tam, gdzie istotne jest zabezpieczenie łączeń przy śrubach regulacyjnych i nastawczych. Są to miejsca, gdzie wymagany jest łatwy demontaż – bez prawdopodobieństwa, że łączenia zostaną zerwane. Do innych cech wyróżniających kleje do gwintów anaerobowe WK 22-22, a także pozostałe wersje należy to, że stanowią stuprocentowe zabezpieczenie przed korozją. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione cechy, warto zdecydować się na kleje do gwintów anaerobowe od marki WEKEM.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl