Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kleje do połączeń hydraulicznych i gazowych

Kleje do połączeń hydraulicznych i gazowych marki WEKEM cieszą się dużą popularnością wśród zawodowców. Często wybierają je także standardowi użytkownicy, którzy chcą mieć na swoim wyposażeniu ten praktyczny specyfik. Kleje do połączeń hydraulicznych i gazowych marki WEKEM charakteryzują się wysoką jakością i działaniem zgodnym z zapewnieniami producenta. Oprócz tego klienci mogą wybierać z bogatej palety produktów w atrakcyjnych cenach.

Decydując się na klej anaerobowy do gwintów marki WEKEM, można wejść w posiadanie specyfiku, którego utwardzanie następuje zaraz po odcięciu dopływu tlenu. Ze względu na specyfikę, kleje marki WEKEM znakomicie nadają się do połączeń hydraulicznych i gazowych. Wypełniają przestrzeń pomiędzy elementami gwintowanymi, a ich aplikacja jest bardzo prosta. Warto zapoznać się z ofertą marki WEKEM i wybrać spełniający nasze oczekiwania klej do gwintów uszczelniający.

kleje do połączeń hydraulicznych i gazowych wekem

Klej do gwintów hydraulicznych z oferty marki WEKEM – 55-77

Klienci szukający kleju do gwintów hydraulicznych, mogą zwrócić uwagę na WK 55-77. Jest to klej anaerobowy, który znakomicie nadaje się do gwintów. Charakteryzuje się wytrzymałością, a także wysokim stopniem lepkości. Jego zastosowanie jest dość szerokie. Sprawdzi się w takich sytuacjach, jak na przykład uszczelnianie gwintów stożkowo-cylindrycznych, czy elementów hydraulicznych oraz pneumatycznych. Jedną z cech, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku tego produktu, jest również działanie antykorozyjne.

Klej do gwintów hydraulicznych WK 55-77 będzie praktycznym elementem wyposażenia. Tworząc elastyczną spoinę, będzie mógł z powodzeniem zastąpić alternatywne metody uszczelniania takie, jak na przykład przędza, pakuła, pasta, czy taśma teflonowa. O wysokiej jakości kleju do gwintów hydraulicznych WK 55-77 świadczy także to, że utrzymuje swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur pracy, a także jest odporny na rozmaite chemikalia, oleje, zasady, wilgoć, gaz, czy powietrze.

Klej do gwintów gazowych i powietrznych – WK 55-58

Dobrym rozwiązaniem w przypadku klejów do gwintów gazowych i powietrznych będzie WK 55-58. To jednoskładnikowy środek o średniej wytrzymałości i wysokim stopniu lepkości. Bardzo dobrze nadaje się do uszczelniania m.in. gwintów stożkowo-cylindrycznych, a także elementów hydraulicznych i pneumatycznych. Jego działanie ma także właściwości antykorozyjne. Będzie sprawdzał się w sytuacjach, gdzie jest utrudniony demontaż, a także może pojawić się wysokie ciśnienie w uszczelnionych punktach.

WK 55-58 jest klejem znakomicie nadającym się do gwintów gazowych i powietrznych z tego powodu, że tworzy elastyczną spoinę, która jest odporna na takie czynniki, jak gaz, powietrze, woda, olej, a także chemikalia. Co więcej, będzie zapewniał odpowiednią trwałość łączenia nawet wystawiony na uderzenia i drgania. Na wysoką jakość kleju do gwintów gazowych i powietrznych WK 55-58 wpływa również to, że można go stosować bez ryzyka w miejscach, gdzie jest wymagający zakres temperatur. Ponadto WK 55-58 zapewnia zabezpieczenie przed korozją, a także duży poziom szczelności.

Modyfikowany PTFE – rozwiązanie stosowane w przypadku klejów anaerobowych do gwintów

Jednym z rozwiązań stosowanych przez WEKEM, jest modyfikowany PTFE. Zaletą stosowania klejów anaerobowych do gwintów uszczelniających o tej charakterystyce, jest to, że nie twardnieją w trakcie stosowania – co w innym przypadku mogłoby skutecznie uniemożliwić wykonanie prawidłowego połączenia. Dodatkowo ich beztlenowa specyfika pozwala im utwardzać się tylko wtedy, gdy nie ma powietrza. Taką sytuacją, jest, na przykład mocne zaciśnięcie złącza. Oprócz tego modyfikowany PTFE zapobiega blokowaniu się gwintów w sytuacji dokręcenia złącza rurowego. To rozwiązanie zostało zastosowane w przypadku klejów anaerobowych do gwintów WK 55-58, 55-57, a także wielu innych modeli produktów dostępnych w ofercie marki WEKEM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl