Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kleje

Oferta marki WEKEM zawiera różne odmiany klejów. Są to specyfiki wykorzystywane do scalania ze sobą różnych przedmiotów. Na pozór ta funkcja może wydawać się prosta, jednak w rzeczywistości, wszelkie działania obejmujące wykorzystywanie klejów, muszą się odbywać w odpowiednich warunkach, a także przy właściwym skupieniu. Dlaczego to ważne? Zadaniem kleju jest to, aby dwa połączone elementy były jak najtrwalej ze sobą scalone. Podczas prac serwisowych, na przykład urządzeń mechanicznych ma to niebagatelne znaczenie. Dlatego przy wybieraniu klejów nie warto decydować się na żadne kompromisy, tylko wybrać najskuteczniejsze rozwiązania.

Szybko utwardzalne i jednoskładnikowe kleje cyjanoakrylowe

Podstawą działania V20 dostępnego w naszym sklepie, to cyjanoakrylany i jak sama nazwa wskazuje, utwardzają się w ciągu kilku sekund. Kleje cyjanoakrylowe są produktami jednoskładnikowymi, które reagują z wilgocią w celu utwardzenia. Reakcje są tak szybkie, że wiązanie wymaga tylko bardzo krótkiego nacisku i osiąga siłę dłoni w ciągu kilku sekund.

Kleje cyjanoakrylowe stosuje się, gdy wymagana jest duża wytrzymałość na małej powierzchni łączenia, do ciasnych pasowań i gdy pożądane jest szybkie sieciowanie. Dostępnych jest kilka preparatów zapewniających przyczepność do różnych materiałów, takich jak metale, skóra, papier, elastomery, tworzywa konstrukcyjne i niektóre tworzywa LSE – to wszystko w ofercie marki WEKEM.

Kleje anaerobowe – praktycznie wyposażenie warsztatu

Kleje anaerobowe całkowicie wypełniają szczelinę między częściami. Są one najczęściej stosowane w celu wzmocnienia działania uszczelniającego lub siły trzymania mechanicznie połączonego złącza. Kleje anaerobowe od marki WEKEM obejmują środki do zabezpieczania gwintów, uszczelniacze gwintów i powierzchni oraz kleje łączące.

Kleje anaerobowe działają w ten sposób, że pozostają płynne, dopóki nie wejdą w kontakt z aktywnymi jonami metali przy braku powietrza. Są one używane do wielu różnych zastosowań. W większości przypadków osiągają wysoką wytrzymałość na ścinanie i odporność na temperaturę. Kleje anaerobowe są utwardzane ręcznie w ciągu kilku minut w temperaturze pokojowej i w pełni utwardzone po 24 godzinach. Możliwe jest również przyspieszenie utwardzania poprzez krótkotrwałe zastosowanie ciepła (np. 30 minut w 120°C).

Kleje uszczelniacze i dwuskładnikowe od marki Wekem

W katalogu produktów marki WEKEM znajdują się także kleje uszczelniacze i dwuskładnikowe to preparaty, które będą z powodzeniem służyć do zabezpieczania różnego rodzaju szczelin przed przeciekami. W przypadku preparatów dwuskładnikowych, osoby korzystające z tych produktów mogą wykorzystać specjalne kompozyty stworzone na bazie żywicy epoksydowej, poliuretanu lub metakrylu. Dzięki nim wykonanie silnych wiązań jest możliwe, szczególnie jeśli chodzi o elementy z tworzyw sztucznych i metalu. Doskonale nadają się do napraw nadwozi samochodowych, zderzaków.

Gdzie mogą być stosowane kleje od marki WEKEM?

Marka WEKEM jest producentem, którego produkty mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju warsztatach i serwisach. Artykuły znakomicie nadają się do łączenia i scalania różnych przedmiotów i komponentów mechanicznych. To szczególnie ważne w przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa zajmującego się naprawami, montażem lub tworzeniem artykułów od podstaw. Wybierając kleje od marki WEKEM można liczyć na wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Dodatkowo firma dostarcza klientom różne dodatki, np. do gruntowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl