Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Lakierowanie, thermolack, podkład gruntujący, lakiery zabezpieczające, kolorowe

Odpowiednie zabezpieczenie różnego rodzaju powłok ma olbrzymie znaczenie dla ich wytrzymałości. Dotyczy to szczególnie części wykonanych z wielu metali, które po wystawieniu na działanie czynników środowiskowych bardzo szybko ulegają korozji. Co warte podkreślenia, zardzewiałe narzędzia, urządzenia czy pojazdy nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też bardzo szybko obniża się ich wytrzymałość, a uszkodzone w taki sposób elementy mogą nie spełniać swoich funkcji użytkowych, czy też nawet być przyczyną poważnych awarii. Wszystko to sprawia, że większość użytkowników zwraca bardzo dużą uwagę na sposób zabezpieczenia antykorozyjnego. Mimo to wspomniany problem prędzej czy później będzie dotyczył każdego urządzenia lub narzędzia z metalu. Dodatkowo ich intensywne użytkowanie w warunkach codziennej pracy bardzo często prowadzi do wcześniejszego naruszenia fabrycznych powłok lakierniczych, co z kolei może skutkować szybszym utlenianiem. Sposobem na rozwiązanie tego problemu są oferowane przez naszą firmę środki gruntujące i lakiery do powierzchni metalowych. Wśród nich znaleźć można między innymi:

  • thermolack - czyli farbę służącą do zabezpieczania elementów stalowych narażonych na działanie wysokich temperatur - m.in. układów wydechowych w pojazdach spalinowych;
  • podkład gruntujący - mający na celu wiązanie rdzy celem zwiększenia przyczepności różnego rodzaju farb zewnętrznych;
  • lakier zabezpieczający - służący do tworzenia tzw. plomb na śrubach czy innych kluczowych elementach. Chroni on przed przypadkowym poluzowaniem czy nieautoryzowanym dostępem;
  • lakiery kolorowe - to środki przeznaczone do naprawiania świeżo uszkodzonych elementów metalowych na maszynach różnego typu - np. wózkach widłowych.

Inne oferowane w sklepie substancje chemiczne, to chociażby podkład szary, środek do uzupełniania powierzchni ocynkowanych czy też preparat z żywicy epoksydowej do neutralizacji rdzy. Co ważne, wszystkie oferowane przez nas produkty to autorskie rozwiązania firmy Wekem, które cechują się wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl