Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Lakiery zabezpieczające (plomby) WEKEM

Lakiery do zabezpieczenia WEKEM (plomby chemiczne) służą do ochrony elementów przed niepożądanym odkręceniem lub naruszeniem bezpieczeństwa urządzeń. Wykorzystuje się je między innymi w elektronice, do zabezpieczenia elektronarzędzi, a także w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie są umieszczane na śrubach silnika. Tego typu lakiery muszą być widoczne-stanowią one plombę bezpieczeństwa zarówno dla producenta, jak i nabywcy danego produktu (dzięki nim możliwe jest na przykład stwierdzenie przez mechaników i serwisantów, czy ktoś niepożądany nie manipulował przy silniku przed końcem okresu gwarancyjnego lub nie wymienił części na gorsze jakościowo). Zaletą naszych lakierów do zabezpieczania jest konsystencja, która w porównaniu do wyrobów od konkurencji, pozostaje na tyle gęsta, że nie spływa i może być skutecznie stosowana na różnych powierzchniach (nie tylko w pionie). Szybki czas schnięcia powoduje, że plomby te są bardzo wydajne i nadają się do używania na liniach produkcyjnych.

Dlaczego warto wybrać lakiery do zabezpieczania WEKEM?

Lakiery do zabezpieczania WEKEM to produkty, które mogą mieć bezpośredni wpływ na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Ze względu na dość uniwersalne zastosowanie mogą być wykorzystywane nie tylko w warsztatach, lecz także w przedsiębiorstwach przemysłowych czy punktach handlowo-usługowych.

Nasze lakiery do zabezpieczania  (plomby chemiczne) są wyprodukowane na bazie mieszanki rozpuszczalników. Taki proces produkcji sprawia, że lakiery te są szybkoschnące. Co więcej, można je stosować praktycznie w przypadku każdego, dowolnego materiału. Ich funkcje to zabezpieczanie połączeń śrubowych, a także oznaczanie ich. Właśnie dlatego warto zdecydować się na lakiery do zabezpieczania WEKEM.

Lakiery do zabezpieczania WEKEM – jakie produkty znajdują się w ofercie?

W ofercie WEKEM znajdują plomby chemiczne o kolorze niebieskim, czerwonym i żółtym. Artykuły te charakteryzują się znakomitą przyczepnością, co sprawia, że chronią śruby przed poluzowaniem nawet wobec wymagających warunków atmosferycznych.

Lakiery do zabezpieczania WEKEM mogą być wykorzystywane praktycznie w każdej branży. Dzieje się tak ze względu na to, że chronią śruby przed nieoczekiwanym przemieszczaniem się. Oprócz tego często wykorzystuje się je do zabezpieczania towarów. Dlatego każde przedsiębiorstwo z branży, kolejowej, elektronicznej, mechanicznej, czy serwisowej, będzie mogło wykorzystać szeroki zakres możliwości lakierów do zabezpieczania WEKEM. Produkty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie używa się śrub i innych elementów złącznych.

Jak można wykorzystać lakiery do zabezpieczania WEKEM?

Lakiery do zabezpieczania (plomby chemiczne) WEKEM mogą być stosowane na wiele sposobów. Pierwszym z nich, jest oznaczanie połączeń śrubowych, które są istotne dla bezpiecznego działania danej maszyny, czy innego, dowolnego elementu wyposażenia. Lakiery te stosuje się również po to, aby odpowiednio oznaczyć połączenie, które zostało już prawidłowo dokręcone i nie wymaga dodatkowej kontroli. Co więcej, lakiery do zabezpieczania WEKEM mogą być używane jako element ochraniający. Ewentualne przerwanie linii ciągłej naniesionego specyfiku może oznaczać, że śruba przekręciła się sama, zrywając tym samym połączenie lub ktoś wykonał taką czynność bez uprzedniego upoważnienia.

Lakiery do zabezpieczania WEKEM (plomby chemiczne) mogą być także używane do uporządkowania punktów w łańcuchu produkcyjnym – montażu czy konserwacji. Z ich wykorzystaniem oznacza się nieraz ostatni element, który został dokręcony na danym przedmiocie lub instalacji.

Lakier zabezpieczający i plombujący

Lakiery zabezpieczające mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Służą one przede wszystkim do plombowania śrub i oznaczania połączeń, a także gwintów. Lakiery do zabezpieczania śrub przed manipulacją są szybkoschnące i gęste, dzięki czemu wszystkie działania są przyspieszone i skuteczne. Pokrycie połączeń śrubowych plombą chemiczną umożliwia wykrycie wszystkich zmian i ingerencji w integralność zespoleń. Naniesienie lakieru zabezpieczającego powinno odbyć się na suchej, czystej i odtłuszczonej powierzchni, w ten sposób uzyskamy pewność, że plomba będzie trwała i nie ulegnie mechanicznym uszkodzeniom. Mogą być stosowane na różnych materiałach z równą skutecznością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lakiery do zabezpieczania i plombowania WEKEM, które są produktem najwyższej jakości i gatunku. Plomba chemiczna umożliwia odkrycie niepożądanego demontażu, nie powoduje korozji, ani żadnych innych reakcji chemicznych. To niezastąpiony produkt, gdy coś powinno zostać bezpiecznie i trwale zabezpieczone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl