Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Odrdzewiacze

Skuteczne i wydajne odrdzewiacze przydadzą się w każdej firmie. Na co dzień z tego typu produktów korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalne warsztaty samochodowe, fabryki przemysłowe, serwisy elektroniczne, a nawet przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją armatur pneumatycznych. Odrdzewiacz w sprayu oraz ten z dodatkiem MoS2 od marki WEKEM to środek przemysłowy, umożliwiający niezwykle szybkie i sprawne odblokowanie skorodowanych połączeń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem!

Marka WEKEM to wyjątkowe produkty, stworzone z myślą o naszych klientach!

Jeśli chcą Państwo zakupić profesjonalną chemię warsztatową, wybranie WEKEM to najlepsze rozwiązanie. Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu są skuteczne, cechują się wysoką jakością, a dodatkowo występują w korzystnych cenach. Szeroki asortyment pozwala na znalezienie wszystkiego, czego może potrzebować zarówno klient indywidualny, jak i firma przemysłowa, czy warsztat samochodowy.

 

W ofercie marki WEKEM dostępne są dla Państwa zmywacze, smary, specjalistyczne uszczelniacze, produkty do ochrony antykorozyjnej powłok metalicznych, aerozole techniczne, a także wydajne preparaty czyszczące. Co istotne, jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferujemy zakup taśm teflonowych oraz montażowych, których jakość jest nieporównywalnie wyższa niż w przypadku innych tego typu produktów. Zachęcamy do składania zamówień! 

Skuteczny i wydajny odrdzewiacz w sprayu tylko w sklepie WEKEM

Poszukując idealnego odrdzewiacza, można natknąć się na wiele typów produktów na rynku. Jeśli potrzebują Państwo środka skutecznego, wydajnego, a do tego w przystępnej cenie, warto wybrać odrdzewiacz w sprayu od marki WEKEM. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można na przykład odrdzewiacz w sprayu do metalu, o pojemności 400 ml. WS 36 WEKEM należy do produktów przemysłowych. Działa szybko i efektywnie, w mgnieniu oka penetruje skorodowane powierzchnie, dodatkowo nanosząc warstwę smarującą. Nowoczesna formuła gwarantuje niezawodność!

 

Odrdzewiacz w sprayu, który znajdą Państwo w ofercie sklepu WEKEM ma właściwości kapilarne, a co najważniejsze, długotrwale chroni przed korozją. Kiedy tego typu środek jest niezbędny? Przydaje się zawsze, kiedy trzeba poluzować zabezpieczone połączenia gwintowane, wszelkie zawory, kliny czy zamki. Zawsze warto mieć kilka takich preparatów pod ręką w firmie przemysłowej, warsztacie samochodowym lub na hali produkcyjnej. Zaopatrzenie się w, chociaż jedną puszkę, może pomóc rozwiązać wiele problemów. Również w domu taki środek ma zastosowanie. Odrdzewiacz w sprayu od marki WEKEM radzi sobie zarówno z zaciętym zamkiem w drzwiach, jak i ze złożonym mechanizmem przemysłowej maszyny. 

Wydajny odrdzewiacz MoS2 – silny i ceniony przez naszych klientów!

Jednym z cenionych produktów od marki WEKEM jest WS 38, czyli odrdzewiacz MoS2. Wysokie stężenie tego związku umożliwia szybką penetrację. Za pomocą tego środka odblokują Państwo każdą skorodowaną śrubę, dźwignię, nakrętkę i zamek. Dodatkowo produkt nanosi na powierzchnię warstwę smarującą, która pomaga podczas demontażu. Cząsteczki MoS2 odpowiadają za zabezpieczenie przed powtórnym zapiekaniem.

 

Odrdzewiacz MoS2 dostępny w ofercie sklepu WEKEM mogą Państwo nabyć w opakowaniu o pojemności aż 5 l. Tak duży pojemnik profesjonalnego środka przyda się w zakładach przemysłowych, na halach produkcyjnych czy warsztatach samochodowych. Duża ilość odrdzewiacza to pewność, że wystarczy na dłużej. Środek należy przechowywać w temperaturze od +5°C do maksymalnie +25°C. Nowoczesna formuła zapewnia skuteczność, nawet w ekstremalnych przypadkach. 

Mały odrdzewiacz z MoS2 przyda się w każdym zakładzie pracy!

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty, potrzebne w zakładzie przemysłowym, fabryce, hali oraz warsztacie. Serwis WEKEM oferuje skuteczne, najwyższej jakości środki chemiczne, takie jak odrdzewiacz z Mo2 i wiele innych. Najlepszy na rynku specyfik, czyli WS 38 WEKEM to przemysłowy odrdzewiacz, mający w swoim składzie wysokie stężenie MoS2. Co to oznacza? Jego zastosowanie wiąże się z bezproblemowym odblokowaniem skorodowanych połączeń, na przykład śrub, zamków, łańcuchów, czy nakrętek. Dodatkowa warstwa smarująca usprawnia demontaż. Cząsteczki MoS2 stanowią zabezpieczenie przed zapiekaniem w przyszłości. Niewielka puszka o pojemności 400 ml przyda się w każdym domu. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie sobie poradzić z zardzewiałym zamkiem! 

Co znajdą Państwo w zakładce „Odrdzewiacze”? Przedstawiamy produkty od marki WEKEM

W zakładach przemysłowych, warsztatach i fabrykach potrzeba profesjonalnych i wydajnych środków chemicznych. Bez nich sprawna i szybka praca nie byłaby możliwa. Najlepsze preparaty dostępne są dla Państwa w sklepie WEKEM. Odrdzewiacze, które znajdują się w naszej ofercie, działają w zaledwie kilka sekund! Wchodząc w tę kategorię, znajdą Państwo środki w opakowaniach o pojemności 400 ml, jak i 5 l. Warianty z dodatkiem MoS2 są jeszcze skuteczniejsze i dodatkowo, zapobiegają powstawaniu korozji w przyszłości. Dla naszych klientów przygotowaliśmy preparaty do luzowania śrub, wielofunkcyjne smary, a także specjalny zestaw zmywaczy serwisowych. Świetnie sprawdzi się on do wszelkich napraw serwisowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem marki WEKEM już dziś!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl