Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Oleje do wiercenia

Obróbka metalu to zajęcie wymagające. Rzeźbiąc w tym twardym materiale, nierzadko potrzebna jest pomoc w postaci oleju do wiercenia. W serwisie sklep.wekem.pl znajdą Państwo najlepszej jakości preparaty, które znacząco ułatwią pracę w warsztacie czy zakładzie przemysłowym. Naszym priorytetem jest jakość i profesjonalna obsługa klienta.

Olej do wiercenia jest niezbędnym elementem każdego warsztatu. Najlepsze oferty w serwisie tech-progres.pl

Spawanie, szlifowanie, cięcie – obrabianie metali to sztuka wymagająca wyjątkowej wprawy i odpowiednich narzędzi. Trzeba jednak pamiętać o tym, z jakim materiałem mamy do czynienia. Większość metali, zwłaszcza tych stosowanych w przemyśle czy budownictwie, jest twarda i może uszkodzić nawet najbardziej profesjonalne narzędzia. Dlatego stosuje się oleje do wiercenia w metalu. Te wyjątkowe preparaty mają dwa główne zastosowania. Po pierwsze ułatwiają samo cięcie i innego rodzaju obróbkę – odpowiednio nawilżona powierzchnia zdecydowanie łatwiej ulega ostrzu. Po drugie olej do wiercenia konserwuje sam sprzęt do obróbki. Dzięki łatwiejszemu cięciu ostrze wolniej się tępi, a całe narzędzie może być znacznie dłużej sprawne. Warto zapoznać się z szerokim asortymentem naszych preparatów, które zdecydowanie ułatwią pracę w metalu.

Gdzie można znaleźć olej do wiercenia w metalu? Marka WEKEM zapewnia produkty najlepszej jakości

WS 70 to olej do wiercenia o wyjątkowo dobrych właściwościach penetrujących. Zapobiega również korozji zarówno ostrza, jak i materiału obrabianego. Substancja zapobiega przegrzaniu się metalu podczas obróbki, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Sprawia też, że do materiału nie przyklejają się wióry i nie powstają tak zwane narosty – to z kolei wpływa na jakość i estetykę wykonania. Olej ten nie zawiera silikonu i wyraźnie poprawia parametry obróbki poprzez obniżenie wibracji. Ten wyjątkowy olej do wiercenia w metalu świetnie nada się szczególnie do trudnych w obróbce materiałów, takich jak mosiądz, metale kolorowe i szlachetne, stal nierdzewna czy aluminium. Środek odporny jest na temperatury od −35ºC do +205ºC. W serwisie sklep.wekem.pl dostępny jest w wielu wariantach pojemnościowych, puszkach, butelkach i kanistrach.

Wyjątkowo niezawodne i ułatwiające pracę – oleje do wiercenia marki WEKEM to gwarancja dobrej jakości

Oleje do wiercenia WS 70 dostępne są w wielu wariantach. Do małych przydomowych warsztatów świetnie nada się buteleczka 100 ml z wydłużoną nakrętką ułatwiającą aplikację. Nieco bardziej wymagający majsterkowicze z pewnością docenią puszkę o pojemności 400 ml. Do wyjątkowo dużych warsztatów, zakładów przemysłu ciężkiego czy firm zajmujących się armaturą pneumatyczną, świetnym rozwiązaniem będzie olej do wiercenia WS 70 w kanistrach o pojemności 5 litrów lub 10 litrów. WS 70 pomaga zminimalizować niekorzystny wpływ skrawania na wykorzystywane do tego narzędzia. Piłowanie, cięcie, toczenie, wydrążanie otworów i frezowanie w metalach sprawia, że narzędzia intensywnie się zużywają ze względu na twardość obrabianego materiału. Jeśli chcą Państwo zadbać o swoje narzędzia do obróbki metalu, nie ma lepszego preparatu niż olej do wiercenia WS 70.

Nasza oferta to najlepsze oleje do wiercenia w atrakcyjnych cenach

Zastosowanie preparatu, jakim jest olej do wiercenia w metalu, z powodzeniem ochroni urządzenia skrawające i tnące przed negatywnymi skutkami obróbki materiałów oraz elementów wykonanych z metalu. Ponadto środek ten eliminuje ryzyko przyklejania się wiórów. WS 70 to wysokiej klasy olej mineralny, niezawierający silikonu. Oprócz zabezpieczania narzędzi środek ten po prostu ułatwia pracę, sprawia, że cięcia są łatwiejsze i płynniejsze. Nasi Klienci zwracają uwagę na fakt, że po zastosowaniu środka możliwe jest używanie większej mocy obrotowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl