Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Preparaty pomocnicze

W WEKEM znaleźć można niezwykle skuteczną i przystępną cenowo chemię przemysłowo-warsztatową. Proponujemy szeroką gamę produktów, takich jak m.in.: zmywacze, profesjonalne smary, środki czyszczące, aerozole techniczne, a także preparaty antyodpryskowe i wiele innych. Z naszego asortymentu skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i serwisy elektroniczne, warsztaty samochodowe, firmy przemysłowe, fabryki i huty. Decydując się na zakup naszych produktów, wybierają Państwo najwyższą jakość, wydajność i rewelacyjny efekt już po pierwszym zastosowaniu! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na naszej stronie.

Preparaty antyodpryskowe i inne niezawodne produkty – szeroka oferta chemii przemysłowo-warsztatowej w WEKEM

Marka WEKEM to obecny od wielu lat na rynku producent profesjonalnych produktów chemicznych, gotowych do wykorzystania w fabrykach, warsztatach lub zakładach przemysłowych. Szeroka oferta naszego sklepu internetowego spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród wielu kategorii różnorakich produktów, które znajdują się w naszym asortymencie, znaleźć można również preparaty pomocnicze znakomitej jakości. To kategoria środków chemicznych, które przydają się w wielu sytuacjach podczas wykonywania prac technicznych.

Zaliczamy do nich zarówno preparaty antyodpryskowe, sprężone powietrze w puszce, jak i wosk antykorozyjny. Kolejnym wyjątkowo przydatnym preparatem jest również smar do klem akumulatora. W przypadku tego produktu zapewniamy Państwu długookresową ochronę biegunów akumulatora – smar jest odporny na temperatury i zapobiega powstawaniu śniedzi. Ponadto wydłuża działanie akumulatora poprzez powstrzymywanie spadków napięcia i rezystancji przewodzenia. Smar do klem akumulatora marki WEKEM to nie tylko produkt do samochodu. Można go stosować również w akumulatorach zamontowanych na statkach, w maszynach rolniczych oraz motocyklach.

Preparaty antyodpryskowe od marki WEKEM – jak działają i dlaczego warto je wybrać?

W serwisie sklep.wekem.pl znajdą Państwo również sprawdzone preparaty antyodpryskowe WS 320. Te skuteczne produkty dostępne są na stronie internetowej naszego sklepu w atrakcyjnej cenie, a ich używanie zapewnia bezpieczne spawanie technikami elektrycznymi. Produkty te nie tylko zapobiegają powstawaniu odprysków spawalniczych, lecz także chronią palniki, uchwyty i dysze. Ponadto nasze preparaty antyodpryskowe nie zawierają wody ani silikonu, dzięki czemu ich kompleksowe działanie jest możliwe bez szkodliwego wpływu na spoinę. Gazem pędnym jest w tym przypadku mieszanina propanu i butanu.

WS 320 to produkt uniwersalny i skuteczny, gwarantujący kompleksową ochronę powierzchni materiału spawanego, dyszy oraz narzędzi. Dzięki niemu sprzęt spawalniczy pozostanie dłużej sprawny, a efekty pracy spawacza będą jeszcze bardziej estetyczne. Preparat antyodpryskowy WS 320 to bezbarwny gaz zamknięty w puszce o pojemności 400 ml o zapachu podobnym do rozpuszczalnika.

Preparat do wykrywania nieszczelności oraz spray do pasków klinowych. Wydajne i skuteczne!

Czy w pracy mają Państwo często do czynienia z instalacjami sprężonego gazu lub instalacjami grzewczymi, takimi jak system LPG, klimatyzacja, przewody z gazem ziemnym itp.? W takim razie z pewnością wiedzą Państwo jak ważne jest sprawdzenie, czy w danym obwodzie nie występują żadne ubytki powodujące ulatnianie się gazu. W tym celu marka WEKEM stworzyła preparat do wykrywania nieszczelności WS-130. Ten uniwersalny środek jest standardem używanym między innymi przez Niemiecki Związek Branży Gazowej i Wodnej (DVGW). Zasada działania jest prosta – jeśli na powierzchni preparatu pojawiają się bąbelki, oznacza to nieszczelność instalacji.

Kolejnym istotnym w każdym warsztacie i zakładzie przemysłowym środkiem chemicznym jest spray do pasków klinowych. Dostępny w serwisie sklep.wekem.pl spray WS 68 skutecznie chroni i konserwuje paski klinowe, a do tego eliminuje możliwość kruszenia się i wysychania tych części. Ponadto korzystanie z niego może zwiększyć siłę uciągu pasa nawet o 50%. Kolejną zaletą tego środka jest jego natychmiastowe działanie. Zarówno spray do pasków klinowych, jak i preparat do wykrywania nieszczelności marki WEKEM to niezbędne elementy każdego zakładu przemysłowo-warsztatowego.

Wosk antykorozyjny oraz środek do czyszczenia elektroniki to wysokiej jakości produkty dostępne w sklepie WEKEM

Korozja jest największym wrogiem każdego, kto pracuje w przemyśle metalowym. Marka WEKEM wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje wosk antykorozyjny WS 440. Preparat ten stworzony jest na bazie wosku oraz specjalnych dodatków impregnacyjnych. Wyjątkowo dobrze zabezpiecza wszelkie metalowe elementy przed utlenianiem. Jest też niezastąpiony w niwelowaniu wpływu soli morskiej. Dzięki tej właściwości produkt ten wykorzystać można również w stoczniach i na statkach.

Kolejny przydatny preparat dostępny w serwisie sklep.wekem.pl to środek do czyszczenia elektroniki WS 44. Substancja ta kompleksowo oczyści wszelkie elementy przewodów elektronicznych, wypierając z nich wilgoć oraz chroniąc przed efektami korozji. WS 44 nie zawiera w swoim składzie kwasów i jest całkowicie bezpieczny w użytku na stykach elektrycznych oraz metalowych powierzchniach. Ponadto charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przenikalności, tworzy warstwę ochronną wokół czyszczonych elementów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl