Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Rozpylacz pompy ciśnieniowej

Pojemniki ciśnieniowe to praktyczne i wygodne w obsłudze urządzenia, które przydadzą się w wielu branżach. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można pojemniki oraz pozostałe części do rozpylaczy, które przeznaczone są do stosowania z różnego rodzaju substancjami. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą pojemników ciśnieniowych marki WEKEM.

Tutaj znajdziesz odpowiedni rozpylacz z pompką ciśnieniową

 

Pojemnik ciśnieniowy wielokrotnego użytku – niezbędne wyposażenie każdego warsztatu

Różnorodne preparaty chemiczne, używane w warsztatach czy zakładach przemysłowych, często wymagają równomiernego rozprowadzenia w formie aerozolu. Smary, oleje, lakiery termiczne czy oleje silikonowe to tylko kilka z przykładów takich substancji. Dlaczego tak jest? Jedną z przyczyn jest oczywiście bezpieczeństwo. Druga to skuteczność – rozprowadzenie ciśnieniowe pomaga równomiernie nałożyć daną substancję na odpowiednią powierzchnię, dzięki czemu jej działanie będzie optymalne. W tej sytuacji pomocne będą pojemniki ciśnieniowe wielokrotnego użytku. Ich szeroką ofertę znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Prezentujemy uniwersalny asortyment, dostosowany do różnego typu substancji.

 

Te proste urządzenia to nic innego jak butelki z nakrętkami w formie ciśnieniowych spryskiwaczy. Każdy pojemnik ciśnieniowy może być użyty wielokrotnie. Wystarczy więc zakupić większą ilość preparatu i uzupełniać zbiornik w razie potrzeby. Oczywiście nie wszystkie pojemniki ciśnieniowe, nadają się do użytku z każdą substancją. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i ułatwić dobór odpowiedniego produktu, warto zwrócić uwagę na przygotowaną tabelę, zestawiającą rozpylacze wraz z preparatami, z którymi mogą być stosowane. W naszym asortymencie dostępne są rozpylacze, które można stosować m.in. ze środkami średnio agresywnymi czy zmywaczami. Przed zakupem konkretnego produktu, warto dokładnie zapoznać się z jego opisem. Dzięki temu będzie można zyskać pewność, że nadaje się on do użytku wraz z konkretną substancją. 

Jak bezpiecznie i skutecznie rozpylić preparat przemysłowy? Pojemniki ciśnieniowe marki WEKEM to dobre rozwiązanie

Zdecydowanie najbardziej uniwersalnymi pojemnikami ciśnieniowymi w naszej ofercie są modele WS 7 i WS 8. Rozpylacze te różnią się pojemnością – litraż pierwszej to 1,5 litra, a druga pomieści w sobie 1 litr. Obydwa świetnie nadadzą się do rozpylania większości dostępnych w naszej ofercie sprayów, olejów, oraz środków czyszczących. Wyjątkiem są środki czyszczące WS 2500 oraz WS 2600, czyli preparaty do czyszczenia warsztatów, maszyn oraz tarasów i podwórek. Te dwa specyficzne preparaty mogą być używane z pojemnikami ciśnieniowymi wielokrotnego użytku WS 6 i WS 10. W ofercie serwisu sklep.wekem.pl znajdą Państwo pompki o różnych cechach i pojemnościach.

 

Sposób użytkowania pojemnika ciśnieniowego jest bardzo prosty. Wystarczy wlać do środka substancję, a następnie użyć pompki wbudowanej na szczycie zbiornika. Następnie należy użyć specjalnego przycisku, aby rozpocząć rozprowadzanie cieczy. Większość pojemników ciśnieniowych marki WEKEM wyposażona jest w regulowaną dyszę, pozwalającą zmienić typ strumienia czy poziom rozproszenia preparatu. Dzięki temu nasze produkty są uniwersalne i sprostają każdemu wyzwaniu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą pojemników ciśnieniowych wielokrotnego użytku w naszym sklepie i sprawdzenia, który model najlepiej spełni Państwa potrzeby. Marka WEKEM to uniwersalne rozwiązania i niezastąpiona jakość.

Gdzie kupić pojemnik ciśnieniowy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki WEKEM

W ofercie serwisu sklep.wekem.pl znajdą Państwo pojemniki ciśnieniowe przeznaczone do różnego typu substancji. Od najbardziej uniwersalnych WS 7 i WS 8, które powinny współgrać z większością preparatów, aż do specjalistycznego WS 6 – pojemnika na wyjątkowo mocne środki do czyszczenia. Nie jest to jednak wszystko, co mamy w ofercie. Jeżeli chcą Państwo zwiększyć możliwości swojego pojemnika ciśnieniowego, warto zainwestować w przedłużoną dyszę WS 11. Kompatybilna z modelami WS 9 i WS 10 dysza, pozwala zwiększyć zasięg ich działania i ułatwia spryskanie trudno dostępnych miejsc. Dysza ma długość 300 mm. Warto wspomnieć również o zestawie naprawczym WZ-8DI, który składa się z wymiennych elementów uszczelniających. Tego typu uszczelki przydadzą się, szczególnie jeżeli używamy pojemnika ciśnieniowego z wyjątkowo agresywnymi substancjami. Zestaw zawiera kilka typów uszczelek kompatybilnych z produktami marki WEKEM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl