Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ściereczki do czyszczenia od marki WEKEM to dobry wybór

Ściereczki do czyszczenia WEKEM będą dobrym wyborem dla firm z sektora przemysłowego, mechanicznego, czy budowlanego. Ze względu na to, że w niezwykle skuteczny sposób radzą sobie z usuwaniem brudu, mogą być także ciekawą propozycją dla standardowych użytkowników. Na atrakcyjność produktów wpływa również korzystna cena. Co jeszcze warto wiedzieć na temat ściereczek do czyszczenia od marki WEKEM?

Charakterystyka ściereczek do czyszczenia WEKEM

Ściereczki do czyszczenia WEKEM są dostępne w dwóch odmianach. Są to opakowania 75 sztuk i 100 sztuk. Ich przeznaczenie to m.in. przemysł, handel, montaż, serwisowanie pojazdów, czy budownictwo. Jest to praktyczny element wyposażenia, a jego działanie może być nieocenione właśnie w wymienionych branżach i innych. Ściereczki do czyszczenia WEKEM sprawdzą się również w domowych zastosowaniach.

Marka WEKEM wyprodukowała dwuwarstwowe ściereczki do czyszczenia, które skutecznie usuwają m.in. tłuszcz, oleje, smary, farby, kleje, a także inne materiały. Ważną kwestią jest to, że ściereczki do czyszczenia mogą być używane nie tylko w przypadku rozmaitych powierzchni, ale także przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. Usuwają brud z rąk, a także powierzchni kompatybilnych z wodą.

Dlaczego warto zdecydować się na ściereczki do czyszczenia od marki WEKEM?

Jedną z najważniejszych cech ściereczek do czyszczenia od marki WEKEM jest to, że ich używanie jest niezwykle proste. Skutecznie usuwają brud z praktycznie dowolnych powierzchni. Atutem jest także ich duża ilość w opakowaniu – 75 lub 100 sztuk. Dzięki temu przedsiębiorcy, a także standardowi klienci, którzy zdecydują się na zakup ściereczek do czyszczenia od marki WEKEM mogą zaoszczędzić pieniądze na innych, droższych środkach czyszczących. Trzeba również zauważyć, że ściereczki do czyszczenia WEKEM mają dwie strony. Szorstka służy do głębokiego czyszczenia, a gładka do płukania.

Warto mieć również na uwadze, że ściereczki do czyszczenia WEKEM mogą być używane bez wcześniejszego namaczania ich w wodzie, mydle czy innych specyfikach o działaniu umożliwiającym usuwanie brudu. Sprawia to, że ściereczki do czyszczenia WEKEM są niebywale praktyczne. Produkt czyści wyjątkowo szybko i łatwo, usuwa najcięższe zabrudzenia, a całość uzupełnia to, że jest praktyczny w użyciu i wyjątkowo łatwy w utylizacji.

Ściereczki do czyszczenia rąk od marki WEKEM – jak mogą być wykorzystane?

Ze ściereczek do czyszczenia rąk WEKEM mogą w szczególności skorzystać osoby, które prowadzą przedsiębiorstwa z sektora przemysłowego, budowlanego, czy mechanicznego. Ściereczki do czyszczenia rąk mogą się także sprawdzić w firmach zajmujących się profesjonalnym montażem, czy pracami wykończeniowymi.

W pracy o takim charakterze często ma się do czynienia ze smarami, olejami, farbami, czy klejami. Ich bezpośredni kontakt ze skórą może być niebezpieczny nawet dla zdrowia, a w lepszym przypadku będzie skutkował jedynie zabrudzeniem, które trudno usunąć. Wymienione wcześniej specyfiki mają to do siebie, że niełatwo się ich pozbyć niezależnie od rodzaju powierzchni. Jest to zrozumiałe, bo dzięki temu można za ich pomocą wykonywać połączenia, czy uszczelnienia. Jednak w każdym miejscu pracy powinny znajdować się elementy wyposażenia, umożliwiające się pozbycia zanieczyszczeń.

Właśnie dlatego warto zdecydować się na ściereczki do czyszczenia rąk WEKEM. Pracownicy mogą je nosić w przyborniku. Pracodawca może także zdecydować się je umieścić w najczęściej uczęszczanych miejscach w pracy, na przykład szatni, czy kantynie. Dzięki temu zatrudnione osoby bez problemu pozbędą się z powierzchni ciała uciążliwych zabrudzeń. Właśnie za pomocą ściereczek do czyszczenia rąk WEKEM.

Ściereczki do czyszczenia rąk od marki WEKEM to dobry wybór

Ściereczki do czyszczenia rąk będą dobrym wyborem. Produkt jest dostępny w dwóch odmianach. Jest to opakowanie kolejno z chusteczkami w liczbie 75 i 100 sztuk. Wymiary ściereczek do czyszczenia rąk to 200x230 milimetrów. Dzięki temu ściereczki do czyszczenia rąk są niezwykle poręczne i łatwe w użyciu. Z tego powodu ściereczki do czyszczenia WEKEM to dobry wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl