Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Smary i pasty miedziane

WEKEM to sprawdzony sprzedawca chemii technicznej. To renomowany producent, w którego ofercie znajdą Państwo profesjonalne preparaty do zastosowań w warsztatach i zakładach przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami. Wszystkie preparaty, to środki z najwyższej półki, które wyróżniają się nieporównywalną jakością i niezwykle atrakcyjną ceną.

Smary i pasty miedziane marki WEKEM

W ofercie marki WEKEM znajdą Państwo szereg specjalistycznych produktów o najwyższej jakości i niezawodności w nawet najbardziej wymagających warunkach. Wśród nich dostępne są smary i oleje: specyfiki stałe, grafitowe, litowe, silikonowe i miedziane. Preparaty tego typu znajdują szczególne zastosowanie w przypadku elementów ruchomych, takich jak m.in. połączenia gwintowe, turbiny, zawory, wtryskiwacze i inne mechanizmy. Nasze produkty przedłużą żywotność poszczególnych komponentów i zapewnią im poprawne działanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą smarów i past miedzianych w sklepie internetowym tech-progres.pl.

Pasta miedziana – uniwersalny produkt do wielu zastosowań

Pasta miedziana jest szeroko wykorzystywanym produktem przede wszystkim w warsztatach mechanicznych, przedsiębiorstwach przemysłowych, a nawet w gospodarstwach domowych. W szczególności przydaje się podczas montażu. Jej podstawowe zadanie to m.in. zapobieganie zacieraniu i zgrzewaniu. Z powodzeniem może być wykorzystywana do redukcji tarcia pomiędzy poszczególnymi komponentami konstrukcyjnymi, zwiększając tym samym ich trwałość i wydłużając żywotność.

Pasty miedziane charakteryzują się ogromną uniwersalnością, a to wszystko dzięki swojemu unikalnemu składowi. Nie dość, że skutecznie przeciwdziałają zatarciom, to dodatkowo zapewniają doskonałą ochronę przed korozją, która jest jednym z największych problemów w przypadku wszystkich elementów metalowych.

Smary miedziane – specjalistyczny produkt do najbardziej wymagających zastosowań

Smary miedziane to produkty, które stosowane są wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona przed zakleszczeniem poszczególnych komponentów i korozją. Preparaty marki WEKEM zostały przygotowane tak, by zapewnić niezawodność maszynom i urządzeniom w skrajnych temperaturach i innych niekorzystnych warunkach. Często wykorzystuje się je m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie mogą pracować w zakresie temperatur od −40 do +1150 stopni Celsjusza. Smarami miedzianymi można z powodzeniem smarować m.in. nakrętki i śruby kół, kołnierze, kołki i wsporniki układu wydechowego.

Smar miedziany w sprayu – wygodna i łatwa aplikacja to podstawa

Wygodna i łatwa aplikacja specjalistycznych preparatów do zastosowań w warsztatach samochodowych oraz szeroko pojętym przemyśle jest niezbędna, aby zapewnić ciągłość i efektywność codziennej pracy. Z tego względu marka WEKEM stawia wyłącznie na praktyczne rozwiązania, jakim jest m.in. smar miedziany w sprayu. Produkt w tej formie to gwarancja łatwego użycia i niezawodności. Element maszyny czy urządzenie będzie mogło być skutecznie zabezpieczone, a to wszystko przy minimalnym nakładzie pracy i czasu.

Smar miedziany w sprayu WEKEM WS-640 to pasta przeciwzatarciowa, która wyróżnia się bardzo dużą ilością stałych cząsteczek miedzi, antyutleniaczy i środków antykorozyjnych. Cechuje ją również ogromna odporność – nie zmienia swoich właściwości ochronnych pod wpływem nacisków, gorącej i słonej wody. Oferowany produkt to efektywna ochrona przed korozją w najniższej cenie!

Pasty miedzianesklep internetowy tech-progres.pl

Pasty miedziane w sklepie internetowym tech-progres.pl to produkty z najwyższej półki. W ofercie posiadamy najlepszej jakości preparaty WS-640. To grupa past rozdzielających i montażowych, które doskonale sprawdzają się w przypadku montowania klocków hamulcowych, przy gwintach świec zapłonowych, wtryskiwaczach czy instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

Pasty miedziane WEKEM WS-640 mogą być z powodzeniem składowane aż przez 24 miesiące z gwarancją, że nie utracą one swoich właściwości. Temperatura przechowywania powinna wynosić od +5°C do +25°C.

Typowe zastosowanie pasty miedzianej WEKEM WS-640:

  • utrzymywanie połączeń skurczowych i wciskowych,
  • utrzymywanie połączeń śrubowych,
  • smarowanie narzędzi do kucia matrycowego,
  • łatwy montaż i demontaż części.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów w kategorii smary i pasty. W ofercie znajdują się również smary aluminiowe, smary silikonowe i smary litowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl