Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Uszczelniacze anaerobowe

Marka WEKEM jest producentem chemii takiej, jak spraye, podkłady, czy smary i oleje. Ważną częścią oferty producenta są również uszczelniacze anaerobowe. Są to środki uszczelniające, które mogą być używane do wzmacniana połączeń, a także uszczelniania w systemach mechanicznych. Mocne wiązania tworzą się wskutek utwardzenia żywic i związków chemicznych – wyłącznie przy braku tlenu.

W ofercie marki WEKEM znajdują się różne odmiany uszczelniaczy anaerobowych. Dzięki temu klienci mogą wybierać spośród wielu typów i dostosować konkretny do swoich potrzeb. Artykuły dostępne w ofercie producenta są polecane przedsiębiorstwom przemysłowym, warsztatom mechanicznym, a także punktom usługowo-handlowym. Ze względu na ich praktyczne zastosowanie, będą również praktycznym elementem wyposażenia w domu – na przykład w domowym warsztacie lub garażu. Marka WEKEM zapewnia nie tylko duży wybór, ale także atrakcyjne ceny.

uszczelniacze anaerobowe wekem.pl

Kleje anaerobowe do uszczelniania od marki WEKEM – różne sposoby zastosowania

Cechą, która wyróżnia kleje anaerobowe do uszczelniania marki WEKEM jest ich praktyczność. Mogą być stosowane w rozmaity sposób. Wiele przedsiębiorstw używa tych specyfików do ochrony zespołów gwintowanych. Kleje anaerobowe do uszczelniania marki WEKEM bardzo dobrze utrzymują ciśnienie docisku i tym samym zapobiegają korozji oraz luzowaniu się elementów złącznych. Dzięki temu można zabezpieczyć wybrane instalacje, na przykład przed wyciekiem wilgoci, gazów, a także płynów. Ze względu na te cechy, kleje anaerobowe do uszczelniania marki WEKEM mogą być stosowane, na przykład w przemyśle:

  • samochodowym,
  • cementowym,
  • dekarskim,
  • hutach szkła,
  • zaawansowanych systemach hydraulicznych.


Dużą zaletą jest to, że w katalogu marki WEKEM znajduje się wiele odmian klejów anaerobowych do uszczelniania. Dzięki temu przedsiębiorcy mają duży wybór i mogą zdecydować się na taką specyfikę produktu, która jest adekwatna do bieżących potrzeb.

Dlaczego warto stosować kleje anaerobowe do uszczelniania od marki WEKEM?

Uszczelniacze anaerobowe marki WEKEM będą wyjątkowo praktycznym elementem wyposażenia każdego przedsiębiorstwa. Ich stosowanie może nie tylko zabezpieczyć prawidłowe działanie zespołów gwintowanych, ale także wpłynąć na obniżenie kosztów związanych z obsługą i serwisowaniem firmowej infrastruktury. Dzieje się to głównie poprzez ustabilizowanie i zwiększenie niezawodności posiadanego sprzętu, a także zmniejszeniu liczby pęknięć i prawdopodobieństwa luzowanie się śrub w poszczególnych mechanizmach.

Wybrane uszczelniacze anaerobowe marki WEKEM – WK 55-73

Jednym z wielu uszczelniaczy anaerobowych marki WEKEM dostępnych w ofercie producenta, jest model WK 55-73. To jednoskładnikowy, elastyczny uszczelniacz anaerobowy, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, a także dobrą odpornością termiczną. Ma także wydłużony czas schnięcia i dobrze zabezpiecza przed przeciekami i korozją. Jak każdy uszczelniacz anaerobowy, WK 55-73 zaczyna działać w momencie, kiedy zostanie odcięty dopływ powietrza w miejscu pomiędzy dwoma metalowymi powierzchniami. Znakomicie się sprawdzi w tych miejscach, gdzie potrzebna jest wysoka wytrzymałość na działanie rozmaitych substancji chemicznych, a także łatwy demontaż połączenia.

Do innych cech, którymi charakteryzują się uszczelniacze anaerobowe marki WEKEM takie jak WK 55-73 jest konieczność dodatkowego zabezpieczenia elementów metalowych przed korozją, a także zapewnienie natychmiastowej szczelności – praktycznie natychmiast po złączeniu kołnierza. Dobrym rozwiązaniem marki WEKEM jest to, że w przypadku WK 55-73 można sprawdzić obecność kleju w złączu za sprawą lampy UV i umieszczenia w specyfiku substancji fluoryzującej. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami z oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl