Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zmywacze do etykiet od Marki WEKEM

W ofercie marki WEKEM znajdują się profesjonalne zmywacze do etykiet. Ze względu na wysoką jakość specyfików, można je stosować zarówno w profesjonalnych zakładach pracowniczych, jak i w domu. Skutecznie radzą sobie w walce z zabrudzeniami. Dzięki niemu można pozbyć się etykiet papierowych z praktycznie każdej powierzchni – w niezwykle krótkim czasie. Dużym atutem jest również to, że z właściwości zmywaczy do etykiet marki WEKEM można skorzystać, płacąc niewielkie pieniądze. Artykuł jest dostępny w atrakcyjnej cenie

Specjalna receptura sprawia, że zmywacze do etykiet od marki WEKEM są skuteczne

To, że zmywacze do etykiet od marki WEKEM są tak skuteczne, nie jest przypadkowe. Produkt bardzo dobrze sobie radzi z pozostałościami po kleju z etykiet foliowych. Używając zmywacza do etykiet od marki WEKEM można usunąć je szybko i niezwykle prosto. Składnikiem, który powoduje, że może przebiec to sprawnie, jest naturalny ekstrakt z cytrusów.

Obecność ekstraktu z cytrusów w składzie zmywacza do etykiet nie jest przypadkowe. Składnik skutecznie przenika przez etykietę, a następnie rozpuszcza znajdującą się pod nią warstwę kleju. Właśnie dzięki temu po naniesieniu zmywaczy do etykiet od marki WEKEM na naklejki, schodzą one tak łatwo.

Zmywacze do etykiet od marki WEKEM są bezpieczne dla produktów

Pomimo tego, że zmywacze do etykiet od marki WEKEM są skuteczne w walce z zabrudzeniami, to nie naruszają pozostałej części produktu. Dzięki temu, chcąc usunąć etykietę, na przykład z nowo zakupionego sprzętu, nie trzeba się martwić o to, że naniesienie zmywacza do etykiet od marki WEKEM na jego powierzchnię uszkodzi obudowę.

Jest to możliwe właśnie dlatego, że zmywacze do etykiet od marki WEKEM zostały opracowane na bazie naturalnych składników, takich jak ekstrakty cytrusowe. Wnikają one bezpośrednio w nalepkę, a następnie rozbijają klej. Rozpuszczona substancja jest niezwykle łatwa do usunięcia.

Zmywacze do etykiet od marki WEKEM są także bezpieczne ze względu na inne aspekty. Jednym z nich jest pH. W przypadku zmywaczy do etykiet od marki WEKEM takich, jak WS-94 pH wynosi 7-8. Dlatego nie powoduje korozji. Za sprawą specyfiku możliwe jest również usuwanie samoprzylepnych etykiet foliowych – bez żadnych pozostałości. Z tego powodu powierzchnia, na którą użytkownik naniósł zmywacze do etykiet, jest czysta i gotowa do ponownego użycia.

Na jakich powierzchniach można wykorzystać właściwości zmywaczy do etykiet marki WEKEM?

Zmywacze do etykiet marki WEKEM są dość uniwersalne. Nie oznacza to jednak, że można je stosować bezwzględnie na wszystkich powierzchniach. Specyfik może być spokojnie używany do usuwania etykiet z takich materiałów, jak szkło, karton, metal, powierzchnia lakierowana, a także pozostałe tworzywa. Gdzie nie powinno się nanosić zmywaczy do etykiet?

Używanie zmywaczy do etykiet jest niewskazane dla takich powierzchni, jak wrażliwe na rozpuszczalniki tworzywa sztuczne. Do takich materiałów zalicza się, na przykład poliwęglan i pleksiglas. Jeżeli zmywacze do etykiet od marki WEKEM takie jak, chociażby WS 94 zostaną zastosowane na takiej powierzchni, może zakończyć się to jej trwałym uszkodzeniem.

Gdzie zmywacze do etykiet od marki WEKEM będą przydatne?

Zastosowanie zmywaczy do etykiet od marki WEKEM może być rozmaite. Uniwersalne właściwości specyfiku sprawdzą się w większości przedsiębiorstw. Dzięki niemu można będzie wyczyścić z kleju, chociażby opakowania wielorazowe, czy zmienić oznakowanie w sytuacji, gdy wymagana będzie jego aktualizacja. Po wyczyszczeniu kleju po etykietach za sprawą zmywacza, wybrana powierzchnia jest z powrotem gotowa do użytku.

W przypadku zmywaczy do etykiet od marki WEKEM ważną kwestią jest również sposób przechowywania produktu. Dzięki temu z jego właściwości będzie można skorzystać nawet na długo po zakupie artykułu. Zmywacze do etykiet od marki WEKEM powinny znajdować się w pomieszczeniu gdzie panuje temperatura od +5°C do +25°C. Co więcej, należy zadbać o to, aby zmywacze do etykiet nie były wystawione na bezpośrednie oddziaływanie mrozu, czy promieni słonecznych. W takich warunkach produkt będzie zawsze gotowy do użycia. Wystarczy wtedy wstrząsnąć opakowaniem, zdjąć nakrętkę i nanieść specyfik na wybrane miejsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl