Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zmywacze do hamulców od marki WEKEM

Zmywacze do hamulców od marki WEKEM są stosowane do takich elementów, jak na przykład tarcze hamulcowe, komory silnika, czy podwozie pojazdów mechanicznych. Produkty od marki WEKEM cechują się wysoką jakością. Można się o niej przekonać, łatwo czyszcząc powierzchnie, na których osiadł nawet wyjątkowo uciążliwy brud. Zmywacze do hamulców od marki WEKEM są poza tym dostępne w atrakcyjnej cenie. Warto lepiej przyjrzeć się tym produktom.

Zmywacze do hamulców od marki WEKEM bez acetonu

W ofercie marki WEKEM znajdują się zmywacze do hamulców V 1000 bez acetonu. Aceton należy do mocnych środków żrących, które usuwają brud, jednak stanowią zagrożenie dla skóry. Zmywacze do hamulców V 1000 od marki WEKEM mają takie same właściwości czyszczące, jak specyfiki z acetonem, jednakże są jednocześnie bezpieczne dla skóry użytkownika. Pomimo tego i tak zaleca się używanie specyfiku w rękawicach ochronnych, jeżeli jest to możliwe.

Zmywacze do hamulców od marki WEKEM bez acetonu są dostępne w ekonomicznym, 20-litrowym opakowaniu. Bardzo dobrze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba często usuwać zabrudzenia takie, jak na przykład olej, tłuszcze, czy nagary. Zmywacze do hamulców V 1000 będą także odpowiednim wyborem, gdy trzeba będzie przygotować powierzchnię przed montażem lub malowaniem. Oczywiście, nadają się również do oczyszczania elementów układów hamulcowych. Ze względu na tę specyfikę, zmywacze do hamulców V 1000 to bardzo dobry wybór.

Zmywacze do hamulców od marki WEKEM w formie sprayu

Katalog produktów marki WEKEM obejmuje również zmywacze do hamulców w formie sprayu. Takim artykułem jest zmywacz do hamulców WS 1110. Specyfik jest dostępny w puszce o objętości 500 mililitrów z praktycznym dozownikiem. Dzięki temu, że substancja jest sprayu, użytkownik może zwiększyć precyzję stosowania artykułu. Charakterystyka zmywacza do hamulców WS 1110 w sprayu, jest taka sama jak w przypadku specyfików w standardowej formie.

Zmywacze do hamulców WS 1110 to środki odtłuszczające o wyjątkowo wysokiej skuteczności. Sprawdzają się, chociażby do czyszczenia okładzin hamulcowych, sprzęgieł, płyt, a także zaolejonych części maszyn i urządzeń. Zmywacze do hamulców WS 1110 będą także dobrym wyborem, jeżeli ktoś szuka specyfiku do czyszczenia cylindrów, tulei, sprężyn, łożysk, przekładni, pomp benzynowych i olejowych, a także gaźników. Skutecznie usuwa zapieczone i przywarte smary.

Dlaczego warto wybrać zmywacze do hamulców od marki WEKEM?

Kategoria produktów zawiera zmywacze do hamulców, które mogą być wykorzystywane, na przykład w przemyśle, halach produkcyjnych, czy warsztatach serwisowych i mechanicznych. Preparaty dostępne w ofercie marki WEKEM zostały stworzone na bazie specjalnie opracowanej formuły. Jej zadaniem jest skuteczne oczyszczanie właśnie mocno zabrudzonych elementów urządzeń mechanicznych.

Dzięki zmywaczom do hamulców od marki WEKEM można z powodzeniem wyczyścić m.in. silniki, układy hamulcowe, siłowniki i przekładnie. Co więcej, w przypadku takich produktów jak zmywacze do hamulców od marki WEKEM w sprayu, specyfik można nanieść nawet na trudno dostępne płaszczyzny po to, żeby usunąć brud.

Jest jeszcze jedna cecha, na którą warto zwrócić uwagę w kontekście zmywaczy do hamulców marki WEKEM. Są to mikro-aktywne cząsteczki. Przedostają się przez grudki brudu, rozbijając go i jednocześnie skutecznie usuwając. Właśnie dlatego zmywacze do hamulców takie jak WS 1110 i V 1000 są tak często wybierane przez specjalistów. Całość uzupełnia to, że na powierzchni gdzie zostały użyte, nie ma żadnych pozostałości. Specyfik niezwykle szybko odparowuje.

Gdzie można wykorzystać właściwości zmywaczy do hamulców od marki WEKEM?

Z właściwości zmywaczy do hamulców od marki WEKEM można skorzystać, na przykład w warsztatach mechanicznych, serwisowych, przedsiębiorstwach przemysłowych, halach produkcyjnych, magazynach, czy firmach budowlanych. Zastosowanie zmywaczy do hamulców jest niezwykle szerokie. Specyfika artykułów sprawia, że będą także praktycznym elementem wyposażenia również i w przydomowym garażu.

Zmywacze do hamulców od marki WEKEM świetnie oczyszczają zabrudzone powierzchnie. Produkty można stosować do przygotowywania powierzchni przed wykonaniem montaży. Co więcej, zmywacze do hamulców skutecznie usuwają nawet tak trudny do zlikwidowania brud, jak nagary i spieki. W końcu produkty mogą być użyte do oczyszczenia tarcz hamulcowych po montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl