Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zmywacze przemysłowe od marki WEKEM

Zmywacze przemysłowe od marki WEKEM sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na środki czystości, które są skuteczne w walce z nawet najbardziej wymagającym brudem. Takie przestrzenie, to na przykład hale produkcyjne, fabryki przemysłowe, budynki magazynowe, czy warsztaty mechaniczne. Zastosowanie zmywaczy przemysłowych od marki WEKEM jest niezwykle rozmaite. Dlatego może z nich korzystać praktycznie każdy. Zaletą jest także atrakcyjna cena zmywaczy przemysłowych.

Zmywacze przemysłowe WS-567 w zestawie od marki WEKEM

Jednym z produktów dostępnych w ofercie WEKEM, są zmywacze przemysłowe w zestawie. Jest to zestaw zmywaczy serwisowych WEKEM – 3x150 ml. Idealnie nadają się do wykonywania szybkich napraw serwisowych. W zestawie znajdują się trzy preparaty o objętości 150 ml każdy. Pakiet zawiera:

  • profesjonalny zmywacz;
  • profesjonalny środek wielofunkcyjny;
  • biały smar.

W jakich warunkach można wykorzystać ten zestaw zmywaczy przemysłowych? Będą idealne w zastosowaniu do wózków widłowych oraz urządzeń technicznych. Zmywacze przemysłowe WS-567 w zestawie to atrakcyjna propozycja, na przykład dla warsztatów serwisowych, czy hal produkcyjnych.

Zmywacze przemysłowe w sprayu od marki WEKEM

W ofercie marki WEKEM znajdują się również zmywacze przemysłowe w formie sprayu. Ich wysoka jakość jest widoczna w walce z zabrudzeniami. Zmywacze przemysłowe w formie sprayu WS 2000 WEKEM znakomicie sobie radzą z usuwaniem olei i tłuszczów z większości powierzchni.

Zmywacze przemysłowe w sprayu od WEKEM można używać, na przykład przed wykonaniem klejenia i montażu. Bardzo dobrze nadają się, chociażby do usuwania pozostałości po etykietach, naklejkach, uszczelkach, czy klejeniu innego rodzaju. Co więcej, zmywacze przemysłowe w sprayu WS 2000 od marki WEKEM bardzo dobrze się nadadzą do usunięcia opiłków metalu po wykonaniu odwiertów i gwintowania, a także do usuwania nagarów i spieków.

Ze względu na opisaną specyfikę, zmywacze przemysłowe w sprayu 2000 od marki WEKEM są idealne do takich miejsc pracy, jak na przykład zakłady przemysłowe, czy warsztaty samochodowe. Jedną z zalet, na którą także warto zwrócić uwagę w przypadku zmywaczy przemysłowych w sprayu 2000 od marki WEKEM jest to, że szybko odparowują. Dzięki niemu można również obniżyć budżet przeznaczony na preparaty czyszczące, wystarczy jeden, porządny produkt.

Zmywacze przemysłowe w ekonomicznych opakowaniach od marki WEKEM

W ofercie marki WEKEM znajdują się również zmywacze przemysłowe w ekonomicznych opakowaniach. To szczególnie atrakcyjna propozycja dla właścicieli przedsiębiorstw przemysłowych, warsztatów mechanicznych, czy przestrzeni serwisowych i budowlanych. Dzięki ekonomicznemu opakowaniu można mieć zawsze pod ręką specyfiki do czyszczenia i jednocześnie nie trzeba się martwić, że zabraknie ich w najważniejszym momencie.

Do zmywaczy przemysłowych od marki WEKEM w ekonomicznych opakowaniach, należy zmywacz WS 2000 w 5-litrowym, plastikowym kanistrze. Można w niezwykle prosty sposób wykorzystać go w trakcie pracy. Na 5-litrowym pojemniku zamontowano praktyczny zawór, który pozwala dozować odpowiednią ilość zmywacza przemysłowego WS2000.

Ten profesjonalny zmywacz przemysłowy WS 2000 świetnie nadaje się do użytku profesjonalnego – w przemyśle, pracach montażowych, czy warsztatach mechanicznych. Skutecznie usuwa tłuszcz, olej, a także mniej wymagające zabrudzenia jak kurz, osady, czy pozostałości brudu. W przypadku zmywacza przemysłowego WS 2000 od marki WEKEM warto także wspomnieć o aktywnej formule. Dzięki niej specyfik szybko odparowuje i nie ma po nim żadnych pozostałości. Ze względu na specyfikę zmywacza przemysłowego WS 2000, jest to niezwykle atrakcyjna pozycja w katalogu produktów marki WEKEM.

Zmywacze przemysłowe od marki WEKEM – jak je właściwie przechowywać?

Żeby móc skorzystać z najlepszych funkcji zmywaczy przemysłowych od marki WEKEM, warto wiedzieć, jak je przechowywać. Tym samym, nabywca powinien składować zmywacze przemysłowe w temperaturze mieszczącej się w przedziale od +5°C do +25°C. Specyfiki nie powinny być także wystawione na bezpośrednie oddziaływanie mrozu i promieni słonecznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl