Pasta ceramiczna 1000g WEKEM WS 600

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 267,29 zł

Cena regularna:

267.29
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.8
Producent: Wekem
Kod produktu: WS-600-1000

Opis

Pasta ceramiczna wysokotemperaturowa

WS 600 zawiera syntetyczne substancje smarujące oraz składniki odporne na działanie wysokiego ciśnienia i wysokich temperatur. Produkt umożliwia rozłączenie elementów metalowych, znajdujących się pod ciśnieniem, co hamuje działanie galwaniczne. Zawiera specjalne dodatki zabezpieczające przed zapiekaniem, zacieraniem i korozją.

Zastosowanie:
Ceramiczna pasta rozdzielająca i montażowa do stosowania w temperaturach od -40°C do +1.400°C.Zapobiega kontaktom metal-metal mogącym prowadzić do zapiekania, korozji ciernej i frettingu w trakcie rozruchu w trudnych warunkach lub użytkowania w wysokich temperaturach

Smarowanie elementów konstrukcyjnych pracujących w wysokich temperaturach wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Zalicza się do nich oferowana na tej stronie pasta ceramiczna WS 600, która jest odporna na działanie gorąca. Jej właściwości użytkowe pozostają niezmienne od -40 do aż +1400°C, dzięki czemu z powodzeniem można ją stosować w silnikach, klockach hamulcowych, katalizatorach czy przy gwintach od świec zapłonowych. Wynika to ze znakomitej odporności nie tylko na ekstremalnie wysokie temperatury, ale również na duże ciśnienie.

Stosując dostępną w naszym sklepie internetowym pastę ceramiczną WS 600, da się z powodzeniem zapobiec zachodzącym naturalnie procesom galwanicznym. Warto ją wykorzystać także ze względu na fakt, że skutecznie chroni przed rdzą, przecieraniem i zapiekaniem się elementów, co przedłuża żywotność danej konstrukcji. To efekt zapobiegania bliskim kontaktom metalowych materiałów, które mogą prowadzić do niepożądanych rezultatów.

WS 600 jest odporna nie tylko na skrajne temperatury, ale również na uszkodzenia mechaniczne wynikające z bardzo silnego nacisku. Doskonale przylega do powierzchni, zmniejszając tarcie pomiędzy metalowymi częściami. To bardzo ważne w kontekście sprawności działania i żywotności różnego rodzaju urządzeń i maszyn, które pracują w trudnych warunkach. Zastosowanie pasty ceramicznej WS 600 pozwala też na uniknięcie negatywnych skutków frettingu, który polega na niszczeniu powierzchni z powodu drgań bądź tarć elementów konstrukcyjnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl