Powłoka do kolektorów czarny thermolack 400 ml WEKEM WS 520

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 60,43 zł

Cena regularna:

60.43
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.2
Producent: Wekem
Kod produktu: WS-520-400

Opis

WS 520 WEKEM jest preparatem szybkoschnącym, odpornym na warunki atmosferyczne, wykazuje silną przyczepność do podłoża, jest wytrzymały, odporny na zużycie, oraz na wysoką temperaturę do 600 ° C Kolor: czarny

Zastosowanie:

WS 520 to czarna farba w sprayu do metalowych przewodów rurowych narażonych na działanie wysokich temperatur. Preparat jest często stosowany w kosmetyce samochodowej do poprawienia wyglądu rur wydechowych. Powierzchnie przed nałożeniem preparatu muszą być czyste i suche. Przed procesem nanoszenia zaleca się ocieplenie pojemnika z produktem do temperatury pokojowej. Przed użyciem pojemnikiem należy energicznie potrząsać przez około 2 minuty, słysząc w tle charakterystyczny grzechot. Preparat należy nanosić na powierzchnię cienką i równomierną warstwą w odległości około 25 - 30 cm. Najlepsze efekty osiąga się w temperaturze pracy między 15 - 25 °C. Należy uważać, aby farba nie pokryła części, które powinny pozostać niepomalowane. Pełną wytrzymałość uzyskuje w temp. 300°C

Czarny Thermolack do kolektorów 

Gdy pojawia się potrzeba pomalowania powierzchni, które są poddane wpływowi skrajnych warunków mechanicznych czy atmosferycznych, należy zaopatrzyć się w odpowiedni lakier nadający się do tego rodzaju przeznaczenia. Oferowany na poniższej stronie Thermolack to optymalny wybór. Dzięki temu, że jest odporny na temperaturę do 600°C, można go stosować w silnikach spalinowych, urządzeniach elektrycznych czy różnego rodzaju maszynach przemysłowych. Różnorodność sposobów jego wykorzystania wynika także z faktu, że wykazuje się znakomitą wytrzymałością i bez szwanku utrzymuje się przez bardzo długi czas na dowolnej powierzchni.

Thermolack jest wyjątkowo trwały, ponieważ nie szkodzi mu ani wilgoć, ani palące słońce, a jego przyczepność do każdego materiału stoi na najwyższym poziomie. Po nałożeniu wysycha w krótkim czasie, dzięki czemu dana powierzchnia szybko nadaje się do użycia. Poza motoryzacją i przemysłem z powodzeniem stosuje się go także w kanalizacji, np. do malowania rur, w których jest transportowana ciepła woda.

Dostępny w konkurencyjnej cenie Thermolack ma kolor czarny i jest oferowany w formie sprayu. Każdorazowe użycie powinno być poprzedzone energicznym wstrząśnięciem pojemnika przez ok. 120 sek. Ponadto malowaną powierzchnię trzeba dokładnie oczyścić i osuszyć, aby uzyskać optymalne rezultaty. Lakier należy nakładać z odległości 25-30 cm, równomiernie rozprowadzając go po całej powierzchni. Malowanie Thermolackiem zaleca się w temperaturze od 15 do 25°C. Wysoka jakość i konkurencyjna cena przemawiają za wyborem tego lakieru.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl